AFC token listeleme tarihi açıklandı!

Arsenal token listeleme tarihi

AFC token listeleme tarihi açıklandı!

ABONE OL 

Socios ve Arsenal iş birliği sonucunda üretilen Arsenal token listeleme tarihi açıklandı. Geçtiğimiz hafta Chiliz ve Socios CEO’su Alex Dreyfus, İngiliz takımlarının toplu listeleneceğini açıklamıştı.

İşte AFC Token Listeleme Tarihi!

İngiltere’nin en büyük takımlarından olan Arsenal, Socios ile anlaşmış ve Arsenal token’ın üretilmesi ile birlikte taraftarlarıyla olan etkileşimini arttırmaya başlamıştı. Geçtiğimiz günlerde Chiliz ve Socios CEO’su açıklama yapmış ve önümüzdeki hafta İngiliz takımlarının listelenme tarihlerinin açıklanacağını duyurmuştu. Bugün o açıklama yapıldı.

Arsenal token 27 Ekim 14:00‘te Chiliz.net borsasında listelenecek. Şimdiden Chiliz.net adresine üye olabilirsiniz. Üye olmak için TIKLAYIN. Diğer takımların listelenme tarihleri ise şöyle:

  • Aston Villa (AFC token) – 26 Ekim 14:00
  • Everton (EFC token) – 28 Ekim 14:00
  • Leeds United (LUFC token) – 29 Ekim 14:00
Socios Arsenal ile anlaştı! AFC token
AFC token listeleme tarihi açıklandı!

Altuğ Öztürk AFC Token Açıklaması Yapmıştı

Arsenal fan token’ı (AFC token) yatırımcıları merakla listeleme açıklaması bekliyor. Daha önce Chiliz üst yöneticilerinden olan Joe Grech, AFC token hakkında bir açıklama yapmış ve ”yakında listelenecek” ifadesini kullanmıştı. Socios Türkiye Direktörü Altuğ Öztürk de AFC token hakkında bir açıklama yapmıştı.

Bu açıklama da Öztürk şu ifadeleri kullanmıştı:

Arkadaşlar $AFC’nin listelenme tarihini soran çok oluyor. Geçen hafta bir canlı yayında söylediğimi ve yorumlara verdiğim cevapları buradan da yineleyeyim. Çok büyük ihtimal bu ay listelemeyi yapacağız, küçük ihtimal önümüzdeki ay’a sarkar. Sabrınız için teşekkür ederim.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

“AFC token listeleme tarihi açıklandı!” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.