INTER token Paribu’da listeleniyor!

INTER token Paribu

INTER token Paribu’da listeleniyor!

ABONE OL 

Socios ve Inter anlaşması sonucunda üretilen INTER token bugün yapılan açıklama ile Paribu’da listelenecek. Detayları sizler için bir araya getirdik.

INTER Token Paribu’da!

İtalya’nın en büyük takımlarından olan Inter’in kripto parası INTER token Paribu’da listeleniyor. Bu listelenme haberinin gelmesiyle birlikte Chiliz.net borsasında listeli olan INTER token’ın fiyatı neredeyse iki katına yükseldi. Listeleme işleminin bugün 15:00‘te yapılacağı açıklandı.

Listelenmeden önce INTER token’ı Chiliz.net borsasından alabilirsiniz. Chiliz.net adresine kayıt olmak için TIKLAYIN.

Inter’in Kurumsal CEO’su Alessandro Antonello iş ortaklığı için şu ifadeleri kullanmıştı:

Bugün, bizi sektöründe lider bir marka ile birleştiren bir anlaşma olan bu ortaklığı duyurmaktan gurur duyuyoruz. Bu anlaşma, pandemi döneminde kulübün karşılaştığı tüm zorluklara rağmen Inter markasının süregelen büyümesini ve çekiciliğini teyit etmekte. Bu forma bizim için özel bir anlam taşıyor, çünkü uzun yıllar bekledikten sonra Scudetto’yu göğsümüzde taşıyan ilk forma: bu yolculuğumuzda yeni bir kilometre taşı ve onu Socios.com ve tüm taraftarlarımız ile birlikte kutlamaktan mutluluk duyuyoruz.

Socios.com ve Chiliz’in CEO’su Alexandre Dreyfus, iş ortaklığı için şu ifadeleri kullanmıştı:

”Inter Milan forma önü, bu yeni ortaklığın başlangıcını teşvik etmek ve $INTER Fan Token etrafında yaratılacak inovasyon ve etkileşim fırsatları hakkında kitlesel farkındalık oluşturmak için mükemmel bir alandır.

Bu özel bir olay. Çeyrek asırdan fazla bir süredir ilk kez kulübün formasının ön yüzündeki isim değişti. $INTER Fan Tokenın lansman tanıtımı için bu ayrıcalıklı alanı kullanabilmekten dolayı gururluyuz. Bugünün duyurusu, Socios.com’da yer alacak $INTER Fan Token’lar aracılığıyla gelişen bir dijital topluluğa katılarak, takımla etkileşimde bulunmak, önemli kararlara etki etmek ve ödüllendirilmek için sayısız fırsatın tadını çıkarabilecek, dünya çapından milyonlarca Inter taraftarı için yeni bir çağın başlangıcıdır.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir