DeFi piyasa değeri 99 milyar doları aştı

DeFi piyasa değeri

DeFi piyasa değeri 99 milyar doları aştı

ABONE OL 

Merkeziyetsiz Finans (DeFi) projelerinde kilitli varlıkların hacmi 99 milyar doları aştı. Bir dönem sessizliğini koruyan DeFi projeleri ilk zamanlarındaki gibi fiyatlanma yaşamasalar da hacimleri giderek artıyor.

DeFi Piyasa Değeri Artışını Sürdürüyor

Son günlerde yaşanan artışla birlikte DeFi token’larda da hacim ve değer artışı gözlerden kaçmıyor. DeFi token’larındaki kilitli varlıkların toplam miktarı 99.16 milyar dolara ulaştı.

DeFi piyasa değeri – DeFiPulse adresinden alınmıştır

Ancak DeFiPulse tarafından paylaşılan veriler dışında Coingecko adresinde de DeFi verileri yer alıyor. Bu iki internet sitesindeki verilerde birbirleriyle örtüşmüyor. Coingecko verilerine göre DeFi token’larındaki kilitli varlıkların büyüklüğü 153.2 milyar dolar seviyelerindeyken DeFiPulse verilerine göre kilitli varlıkların büyüklüğü 99.16 milyar dolar olarak olduğu görünüyor.

DeFiPulse verilerine göre en yüksek hacme sahip olan token’ların Aave, Maker, InstaDApp, Curve Finance ve Compound olduğu görülüyor. 28 Ağustos tarihinde DeFi hakkında hazırladığımız haberde piyasa değeri 82 milyar doları aşmıştı.

DeFiPulse adresinden alınmıştır

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

1 Comment

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir