Binance Yeni Zelanda’dan da onay aldı!

Binance Yeni Zelanda

Binance Yeni Zelanda’dan da onay aldı!

ABONE OL 

Binance, birçok ülkenin düzenleyici kuruluşuna başvuru yapıp onay alarak faaliyetlerini resmileştirmeye devam ediyor. Son olarak Yeni Zelanda‘dan düzenleyici onayı alındı.

Binance Yeni Zelanda Hamlesini de Yaptı

Binance, tüm dünyadaki faaliyetlerini resmi bir şekilde sürmek için gerekli adımları atıyor. Özellikle Binance CEO’sunun girişimleriyle birlikte birçok ülkeden de onay alındı. Geçtiğimiz günlerde Dubai’den de onay alan Binance, son olarak Yeni Zelanda’dan düzenleyici onayı aldı.

Yeni Zelanda’dan alınan onay ile birlikte Binance, Finansal Hizmet Sağlayıcısı olarak faaliyetlerini resmi bir şekilde sürdürecek.

Binance Dubai
Binance Yeni Zelanda’dan da onay aldı!

Binance Dubai’den de Onay Almayı Başardı

Binance, birçok Avrupa ülkesi dahil dünyanın her noktasındaki ülkelerin piyasa düzenleyici kuruluşlarına yaptığı başvurular sonucunda onay almaya başlamıştı. Bu onaylar sayesinde faaliyetlerini resmi olarak sürdürebilen Binance, Dubai Sanal Varlık Düzenleme Kurumu‘na (VARA) yaptığı başvuruda onay aldı.

Binance, bu onayla birlikte Minimum Uygulanabilir Ürün (MVP) lisansı almış oldu. Bu da dijital varlık sunma faaliyetini resmi bir şekilde sürdürebileceği anlamına geliyor.

Binance CEO’su Changpeng Zhao, geçtiğimiz temmuz ayında Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati ile de bir videokonferans görüşmesi yapmıştı.

Binance Nijerya İş Birliği Duyurulmuştu

Binance, devletler nezdinde faaliyetlerini resmileşmek ve iş geliştirmek amacıyla sık sık yeni iş birlikleri yapıyor. Son olarak Nijerya ile iş birliğine giden Binance, Nijerya merkezli sanal bir serbest bölge anlaşması yaparak proje geliştiriciliğini üstlenecek.

Binance yetkilisi konu ile ilgili şu ifadeyi kullanmıştı:

Kurumun yetkisi, Sayın Bakan’ın direktifi ve Cumhurbaşkanı Muhammadu Buhari’nin ekonomik kalkınma gündemi doğrultusunda vatandaşlarımız için ekonomik fırsatları genişletmek için yeni temeller atmaya çalışıyoruz.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir