Binance Dubai’de de düzenleyici onayı aldı!

Binance Dubai

Binance Dubai’de de düzenleyici onayı aldı!

ABONE OL 

Dünyanın en hacimli kripto para borsası Binance, dünyanın her noktasındaki düzenleyicilere başvurular yaparak faaliyetlerini resmi bir şekilde sürdürme çalışmaları yapıyor. Binance, son olarak Dubai’den düzenleyici onay almayı başardı.

Binance Dubai’den de Onay Almayı Başardı

Binance, birçok Avrupa ülkesi dahil dünyanın her noktasındaki ülkelerin piyasa düzenleyici kuruluşlarına yaptığı başvurular sonucunda onay almaya başlamıştı. Bu onaylar sayesinde faaliyetlerini resmi olarak sürdürebilen Binance, Dubai Sanal Varlık Düzenleme Kurumu‘na (VARA) yaptığı başvuruda onay aldı.

Binance, bu onayla birlikte Minimum Uygulanabilir Ürün (MVP) lisansı almış oldu. Bu da dijital varlık sunma faaliyetini resmi bir şekilde sürdürebileceği anlamına geliyor.

Binance CEO’su Changpeng Zhao, geçtiğimiz temmuz ayında Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati ile de bir videokonferans görüşmesi yapmıştı.

Binance Dubai’de de düzenleyici onayı aldı!

Binance Nijerya İş Birliği Duyuruldu

Binance, devletler nezdinde faaliyetlerini resmileşmek ve iş geliştirmek amacıyla sık sık yeni iş birlikleri yapıyor. Son olarak Nijerya ile iş birliğine giden Binance, Nijerya merkezli sanal bir serbest bölge anlaşması yaparak proje geliştiriciliğini üstlenecek.

Binance yetkilisi konu ile ilgili şu ifadeyi kullanmıştı:

Kurumun yetkisi, Sayın Bakan’ın direktifi ve Cumhurbaşkanı Muhammadu Buhari’nin ekonomik kalkınma gündemi doğrultusunda vatandaşlarımız için ekonomik fırsatları genişletmek için yeni temeller atmaya çalışıyoruz.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir