Binance Rusya’dan satış ile çekildi!

Binance Rusya

Binance Rusya’dan satış ile çekildi!

ABONE OL 

Geçtiğimiz günlerde Binance‘in Rusya’dan çekileceği ortaya çıkmış ve çok konuşulmuştu. Bugün yapılan açıklama ile birlikte Binance borsasının Rusya’dan çekildiği duyuruldu.

Binance Rusya’dan Çekildi

Ağustos ayının son günlerinde Binance’in Rusya’dan çekileceği gündeme gelmişti. WSJ haberi ile gündeme gelen bu gelişme bugün netleşti. Yapılan açıklama ile Binance’in Rusya’daki yapısını CommEX şirketine satma konusunda anlaşmaya vardığı duyuruldu.

WSJ‘ın haberinde Binance Rusya kararı için ”Tam çekilmek de dahil tüm seçenekler masada” ifadesi yer bulmuştu. Çekilme kararı ile en net kararın verildiği görülmüş oldu.

Rusya Bitcoin

Binance Almanya’dan da Çekilmişti

Binance, Avrupa pazarındaki ülkelerde çekilmeye devam ediyor. İlk olarak Kuzey Amerika ülkesi Kanada‘dan çekilen Binance ardından da Hollanda’dan çekilmişti. Hollanda’dan lisans alınamadığı için çekilen Binance, Almanya düzenleyicisine yaptığı başvuruyu da iptal etmişti.

Yapılan açıklamaya göre Binance’in Almanya’dan çekilme sebebi de tıpkı Hollanda’da olduğu gibi lisans işlemlerinin zorluğu oldu. Bürokrasi sebebiyle bir türlü lisans işlemlerini halledemeyen Binance, başvurularını geri çekerek diğer pazarlara ağırlık vermeyi planlıyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir