Binance Hollanda’dan çekildi!

Binance Hollanda

Binance Hollanda’dan çekildi!

ABONE OL 

Lider kripto para borsalarından olan Binance, Hollanda pazarından çekildiğini açıkladı. Bu çekilme kararına uzun çabalar sonucu alınamayan lisansın sebep olduğu belirtildi.

Binance Hollanda’ya Veda Etti

Binance, faaliyetini sürdürdüğü ülkelerde düzenleyici onayı almaya çalıştığı biliniyordu. Avrupa’nın birçok ülkesinde aldığı lisanslar ile resmi bir şekilde faaliyetlerini sürdüren Binance, Hollanda’da uzun çabalarına rağmen lisans alamadı.

Bu sebepten dolayı Hollanda pazarından ayrıldığını ifade eden Binance, bu karar sebebiyle üzgün olduklarını da belirtti. Alınamayan lisans için çalışmaların süreceği de belirtilirken bugünden itibaren kullancı başvurusu alınmayacağını, mevcut müşterilerin de 17 Temmuz tarihine kadar çekim yapmaları gerektiğini açıkladı.

Binance Bulut Tabanlı Madencilik Hizmetini Açıkladı

Birçok yatırımcının en az bir kez yapmayı planladığı kripto para madenciliğine Binance tarafından yeni bir çözüm duyuruldu. Daha önce başka şirketler tarafından da duyurulan bulut tabanlı madencilik hizmeti şimdi de Binance tarafından duyuruldu.

Belirli bir bütçe ile Hashrate satın alma imkanı sunan ve bu hashrate aracılığıyla gelir elde etme imkanını da sağlayan Binance, 15 Haziran itibariyle hizmetin kullanılabilir olduğunu duyurdu.

Ancak yapılan açıklamada bu hizmetin ABD’de kullanılmayacağı da belirtildi.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir