Binance bulut tabanlı madencilik hizmeti duyurdu!

Binance bulut tabanlı madencilik

Binance bulut tabanlı madencilik hizmeti duyurdu!

ABONE OL 

Hacim olarak dünyanın en büyük kripto para borsalarından olan Binance, bulut tabanlı bir kripto para madencilik hizmeti sunmaya başladı.

Binance Bulut Tabanlı Madencilik Hizmetini Açıkladı

Birçok yatırımcının en az bir kez yapmayı planladığı kripto para madenciliğine Binance tarafından yeni bir çözüm duyuruldu. Daha önce başka şirketler tarafından da duyurulan bulut tabanlı madencilik hizmeti şimdi de Binance tarafından duyuruldu.

Belirli bir bütçe ile Hashrate satın alma imkanı sunan ve bu hashrate aracılığıyla gelir elde etme imkanını da sağlayan Binance, 15 Haziran itibariyle hizmetin kullanılabilir olduğunu duyurdu.

Ancak yapılan açıklamada bu hizmetin ABD’de kullanılmayacağı da belirtildi.

Binance işlem hacmi

Binance CEO’su: Satış Yapmadık

Kripto para borsaları SEC ile mücadelesine devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Binance ve Coinbase borsalarına açılan davaların ardından Bitcoin fiyatı da 25 bin ile 26 bin dolar seviyeleri arasında sıkıştı.

Bu hareketler sürerken, Binance CEO’su CZ‘ye, Binance aracılığıyla Bitcoin ve BNB satışı yaptıkları suçlamaları yapıldı. CZ de bu konu resmi Twitter hesabından bir açıklama yaptı ve iddiaları reddetti:

Binance, BTC veya BNB satmadı. Hatta hala FTT’miz var.

Changpeng Zhao, paylaştığı tweet’inde yapılan bu açıklamaların FUD (korku ve belirsizlik yaratmak amacıyla yapılan açıklamalar) olduğunu da ifade etti.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir