Tether CTO’su: Bırakın gelsin!

Tether CTO'su

Tether CTO’su: Bırakın gelsin!

ABONE OL 

USDT olarak bildiğimiz sabit fiyatlı kripto parayı geliştiren Tether şirketi, kendileri hakkında ortaya atılan FUD’lar ile ilgili açıklama yaptı.

Tether CTO’sundan Yeni Açıklama

Her yılın ortalarında USDT geliştiricisi olan Tether hakkında olumsuz haberler yayınlanmaya başlanıyor. Bu yıl da aynı şekilde Tether hakkında FUD’lar ortaya çıkmaya başladı. Tether şirketinin yeteri kadar likit varlığı olmadığı ve Bitcoin düşüşünde herkesin Tether’a yönelmesiyle birlikte piyasa çöküşünün yaşanabileceği ifade ediliyordu.

Tether CTO’su bu iddialarla ilgili yeni bir açıklama yaptı ve Tether şirketinin hazır olduğunu ifade ederek ”bırakın gelsin” ifadesini kullandı.

Tether şirketi 83.4 milyar dolarlık piyasa değeriyle lider sabit fiyatlı kripto para olarak biliniyor. Ayrıca haber yazıldığı sırada USDT’nin son 24 saatteki işlem hacmi ise 30.1 milyar dolar olarak kayıtlara geçti.

Tether Bitcoin Yatırımcılığına Gözünü Dikti

Sabit fiyatlı kripto para denildiğinde akıllara ilk gelen USDT‘nin geliştiricisi olan Tether şirketi yeni bir plan duyurmuştu. Bu plana göre şirket elde edeceği net kârın yüzde 15’lik kısmıyla Bitcoin satın alacak.

Bu hamle şirketin uzun vadede Bitcoin yatırımcısı olacağı anlamına geliyor. Hali hazırda şirketin 1.5 milyar dolar değerinde Bitcoin’e sahip olduğu da biliniyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir