Binance Rusya’dan tam çekilmeye hazırlanıyor!

Binance Rusya

Binance Rusya’dan tam çekilmeye hazırlanıyor!

ABONE OL 

Binance birçok ülkeden sırasıyla çekilmeye başlamıştı. Bu ülkelere yakın zamanda Rusya‘nın da dahil olması bekleniyor.

Binance Rusya Kararını Vermeye Hazırlanıyor

En büyük kripto para borsalarından olan Binance, Avrupa’daki birçok ülkeden regülasyonlar ve alınamayan lisanslar sebebiyle çekilmişti. WSJ haberine göre Binance, Rusya’dan tam anlamıyla çekilmeye hazırlanıyor.

Bazı ülkelerde faaliyetlerini kısıtlı olarak da sunan Binance, Rusya’daki tüm faaliyetlerini sonlandırmaya hazırlanıyor. WSJ‘ın haberinde ”Tam çekilmek de dahil tüm seçenekler masada” ifadesi yer buldu.

Bu da şirketin Rusya’daki düzenlemelerden muzdarip olduğunu ve bunun da pazarı terketme kararını tetiklediği anlaşılıyor.

Binance Almanya’dan da Çekilmişti

Binance, Avrupa pazarındaki ülkelerde çekilmeye devam ediyor. İlk olarak Kuzey Amerika ülkesi Kanada‘dan çekilen Binance ardından da Hollanda’dan çekilmişti. Hollanda’dan lisans alınamadığı için çekilen Binance, Almanya düzenleyicisine yaptığı başvuruyu da iptal etmişti.

Yapılan açıklamaya göre Binance’in Almanya’dan çekilme sebebi de tıpkı Hollanda’da olduğu gibi lisans işlemlerinin zorluğu oldu. Bürokrasi sebebiyle bir türlü lisans işlemlerini halledemeyen Binance, başvurularını geri çekerek diğer pazarlara ağırlık vermeyi planlıyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir