ABD Başkan adayının kripto para projesi: AmeriCoin

   ABD Başkan adayının kripto para projesi: AmeriCoin

  Amerika Birleşik Devletleri‘nde gerçekleştirilen seçimlerin adaylarından olan liberal aday Adam Kokesh, ABD için bir kripto para geliştirilmesi için ekip kurdu. Bu ekibin başına da Alastair Caithness getirildi. Geliştirilmek istenen proje Amerika Birleşik Devletleri’nde tüm finansal faaliyetlerde kullanılmak amacı ile geliştiriliyor. ABD Başkan adayının kripto para projesi: AmeriCoin hakkında tüm detayları beraber inceleyeceğiz.

  Alastair Caithness, petrol sektöründe Blockchain‘in ve nesnelerin internetinin geliştirilmesi amacıyla ortaya çıkmış olan ZiyenCoin ile adını duyurmuştu.

  AmeriCoin Hakkında Bilinenler

  AmeriCoin ismi verilen bu kripto paranın ülkedeki birçok varlığa dayalı olması bekleniyor. Bu varlıklara örnek vermek gerekirse ABD’deki altın, enerji, toprak ve maden rezervlerine dayalı olacak. AmeriCoin sayesinde vatandaşlar maaşlarını alabilecek ve vergi ödemelerini gerçekleştirebilecek. Projenin asıl ortaya çıkış sebebi ise kurumsal eşitsizliğe bir çözüm olmak istenmesidir.

  AmeriCoin‘in vatandaşlara bir finansal özgürlük tanıyacağı ve ABD’nin ekonomisinin görünümünü tamamen değiştirebileceğine inanılıyor. Alastair Caithness, AmeriCoin hakkında şunları söyledi:

  “AmeriCoin, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki tüm insanlara özgürlüğü geri getirme potansiyeline sahip ve bu önemli projeyi geliştirmede bana katılmak için bir blockchain uzman ekibi kuruyoruz. İktidarı Amerikan halkına iade etmek için, Federal hükümetin varlıklarının sahipliğini demokratikleştirmekten daha iyi bir yol yoktur.”

  Projenin ABD Başkan adayı Adam Kokesh‘i nasıl etkileyeceği veya Başkanlık şansına etkisini tüm dünya ile birlikte göreceğiz. Seçim çalışma olarak Blockchain teknolojisinin ve bir kripto para projesinin geliştirilmeye başlanmasının kripto paralara etkisinin ise olumlu olması bekleniyor.

  Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

  Daha fazla haber için TwitterInstagramTelegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

  İlginizi Çekebilir

  Sahte fatura dönemi Blockchain ile son bulacak

  Ünlü CEO’dan gelen Bitcoin itirafı

  60 milyon USDT basıldı

   

  İlginizi Çekebilir

  2 Yorumlar

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir