Yeni Netflix dizisi Maid’e tam puan

Yeni Netflix dizisi Maid'e tam puan

Yeni Netflix dizisi Maid’e tam puan

ABONE OL 

1 Ekim tarihinde yayınlanan yeni Netflix dizisi Maid Rotten Tomatoes platformunda 100 üzerinden 100 puan alarak başarılı bir sonuç aldı.

Yeni Netflix Dizisi Maid’e Tam Puan

Stephine Land’in Maid: Hard Work, Low Play, And A Mother’s Will To Survive isimli, New York Times’ın Çok Satanlar listesinde uzun bir süre kalan romandan uyarlanan dizinin hikayesi Alex isimli bir kadının etrafında dönüyor. Aile içi şiddetten hem kendisini hem de çocuğunu kaçıran bir anne olan Alex, çocuğuna bakabilmek ve geçimini sağlayabilmek için hizmetçilik yapıyor. 10 bölümden oluşan ve bölüm başı ortalama 50-60 dakika arası olan drama-komedi türündeki dizinin uyarlandığı kitap, Eski ABD Başkanı Barack Obama’nın yayınladığı okunacak kitaplar listesinde de yer alıyor.

IMDB tarzı bir platform olan Rotten Tomatoes platformunda şimdiye kadar yapılan puanlamada 100 puan alan dizi, eleştirmenlerin ortalamasında ise yüzde 96 beğeni oranına sahip.

Shameless, ER gibi dizilerin yapımcılığını üstlenen John Wells’i yapımcı koltuğunda gördüğümüz dizinin başrollerinde ise Billy Burke, Andie MacDowell ve Margaret Qualley yer alıyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Yaşam kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.