• 4 Haziran 2020

Xiaomi yine yaptı yapacağını! Piyasanın en ucuzu

 Xiaomi yine yaptı yapacağını! Piyasanın en ucuzu

Geçen ayın başlarında Çinli teknoloji devi Xiaomi, Mi Air 2S’yi piyasaya sürdü. Bu kablosuz kulaklık, geliştirilmiş Bluetooth teknolojisiyle daha iyi bir pil ömrü (24 saat) ile birlikte pazarda yerini aldı.

Ancak, 56 dolarlık bir fiyat etiketi ile birlikte geliyordu bu da 391 TL civarına denk geliyor. Şimdi şirket daha ucuz bir alternatif yayınladı.

Xiaomi Mi Air 2SE

Bu alternatif ise Mi Air 2SE bu kablosuz Bluetooth kulaklık. Şu anda, satışta değil ama 19 Mayıs’ta ilk satışları başlayacak ve kulaklığın fiyatı ise 24 dolar yani 167 TL fiyat etiketine sahip olacak.

Mi Air 2SE kablosuz Bluetooth kulaklık, tek bir şarjla yaklaşık 5 saat kullanılabilir. Şarj kutusu kullanım süresini 20 saate kadar uzatabilir. Bu kulaklıklı mikrofon setinde iki adet dahili mikrofon bulunur ve arama sırasında arka plan seslerini ortadan kaldırmak için ışın şekillendirme teknolojisi kullanılır.

Xiaomi Mi Air 2SE kulaklık ve MIUI yazılımı ile derinden özelleştirilmiştir. Şarj kutusunu açtığınızda kulaklıklı mikrofon seti bağlantı arayüzü açılır. Bağladıktan sonra kulaklığın ve şarj kutusunun gücünü kontrol edebilirsiniz. Ayrıca, bu yeni kulaklık bölünmüş bir gerçek kablosuz tasarımı benimser. Bu ise iki kulaklığın birbirinden ayrı olarak çalıştığı anlamına geliyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir