Xiaomi yeni kulaklık modelinin ismi belli oldu!

Xiaomi yeni kulaklık

Xiaomi yeni kulaklık modelinin ismi belli oldu!

ABONE OL 

Xiaomi dün yeni kablosuz kulaklık modelinin kutusunun görüntüsünü paylaşmıştı. Merakla beklenen ve Aktif Gürültü Engelleme (ANC) modu bulunacak olan kulaklığın ismi resmen belli oldu.

Xiaomi Smart Life isimli Weibo sayfasında yeni kulaklık modeline dair bir poster yayınlandı. Bu poster de kulaklık modelinin ismi de yayınlanmış oldu. Xiaomi, yeni kablosuz kulaklık modelin Mi FlipBuds Pro ismini verdi. Posterde daha önce de paylaşılmış olan kulaklığın kutusu da yer alıyor. Paylaşılan yeni poster:

Xiaomi yeni kulaklık modelinin ismi belli oldu!

Tasarımın oval ve ince yapılı olması bu kutu içerisine sığma ihtimalini de beraberinde getiriyor. Yani sızıntıyı yapan kişinin görseli Xiaomi yeni kulaklık modeli olma ihtimali bir hayli yüksek. Aktif gürültü engelleme moduna sahip bir kablosuz kulaklık modeli üreteceğini daha önceden açıklayan Xiaomi, paylaştığı görselde bu detaya yer vermedi.

Ancak sızıntıdaki görselden anlaşıldığı gibi kulaklıkta silikon bulunuyor. Bu detay bu modelde aktif gürültü engelleme modu olma ihtimalini bir hayli yükseltiyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir