Xiaomi Mi 11 Pro pil kapasitesi belli oldu!

 Xiaomi Mi 11 Pro pil kapasitesi belli oldu!

Xiaomi’nin merakla beklenen amiral gemisi modeli Mi 11 Pro‘nun pil kapasitesi ortaya çıktı. Digital Chat Station tarafından yapılan sızıntıya göre Mi 11 Pro’nun ikili pil hücresine sahip olacağı da ortaya çıktı.

Mi 11 Pro Pil Kapasitesi Ortaya Çıktı

Digital Chat Station tarafından yapılan sızıntıya göre Mi 11 Pro‘nun, ikili pil hücresiyle birlikte toplam 5.000 mAh pil kapasitesiyle karşımıza çıkacak. Akıllı telefonun Snapdragon 888 işlemcisi ile şubat ayında duyurulması planlanıyor.

5.000 mAh pil kapasitesinin yanında 67W hızlı şarj desteğini sunacağı da iddia edilen şirketin, 200W hızlı şarj desteğini de kullanıcılara sunabileceği gelen iddialar arasında yer alıyor.

Xiaomi Mi 11 Pro
Xiaomi Mi 11 Pro pil kapasitesi belli oldu!

Xiaomi 200W Hızlı Şarj İçin Çalışıyor

Digital Chat Station iddiasına göre Xiaomi 200W hızlı şarj desteğiyle karşımıza çıkacak. Vivo‘nun alt markası olan iQOO 7 modeliyle 120W hızlı şarj desteğini kullanıcılarına sunmuştu. Xiaomi bu rekoru kırarak hızlı şarj desteği konusunda sektörde lider haline gelmek istiyor.

Xiaomi’nin sunacağı iddia edilen hızlı şarj teknolojisi kablolu, kablosuz ve ters şarj oranlarının birleşmesiyle oluşacak. Mi 10 Extreme Commemorative Edition modelinde 120W kablolu, 55W kablosuz ve 10W ters kablosuz şarj desteği sunan şirket toplamda 185W hızlı şarj desteği sunmuştu. Şimdi ise bu seviyeyi 200W’a yükseltmek istiyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Gökhan Kaya

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir