iPhone 13 serisi 1 TB hafıza ile karşımıza çıkabilir

 iPhone 13 serisi 1 TB hafıza ile karşımıza çıkabilir

Apple tarafından bu yıl duyurulacak olan iPhone 13 serisine dair detayları her geçen gün ortaya çıkmaya devam ediyor. Daha önce ekran tasarımı ve depolama kapasitesiyle ilgili sızıntılar karşımıza çıkmıştı.

iPhone 13 Serisi Hakkında Yeni İddia!

Apple, dün yayınladığı raporla 2020 yılının son çeyreğinde 90 milyon adet iPhone sattığını açıklamıştı. Ayrıca yapılan açıklamalara göre dünya genelindeki iPhone kullanıcı sayısı 1 milyarı aştı.

Böylesine büyük bir ilgiyle takip edilen ve kullanılan iPhone modellerine eylül ayında yeni üyeler dahil olacak. Bu üyelerin depolama kapasitesine dair yeniden sızıntılar ortaya çıktı. Bu sızıntılara göre iPhone 13 serisinin Pro modelinde 1 TB‘lık depolama kapasitesi kullanılacak. Henüz bu iddia doğrulanmasa da daha önceki yıllarda ortaya çıkan sızıntıların başarısı dikkate alındığında bu iddianın gerçek olması muhtemel görünüyor.

iPhone 13 serisi 1 TB hafıza ile karşımıza çıkabilir

iPhone 13 WiFi Teknolojisi Ortaya Çıktı

iPhone 13 WiFi teknolojisi olarak WiFi 6E ile karşımıza çıkacak. Samsung tarafından da kullanılması beklenen WiFi 6E teknolojisinin önümüzdeki dönemlerde duyurulacak amiral gemisi modellerinde yer alması bekleniyor.

WiFi 6E teknolojisinin bir önceki versiyonu WiFi 6‘dan farkı ise daha yüksek performans, daha düşük güç tüketimi ve daha hızlı veri akışı olacak.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Gökhan Kaya

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir