Xiaomi CEO’su hangi telefonları kullanıyor?

Xiaomi CEO’su hangi telefonları kullanıyor?

Xiaomi CEO’su hangi telefonları kullanıyor?

ABONE OL 

Xiaomi CEO’su Lei Jun, Weibo üzerinden yaptığı röportajda hangi akıllı telefonları aktif olarak kullandığını açıkladı.

Xiaomi’nin Leica ortaklığıyla ilgili “Sektörün önde gelen şirketleri olarak fikirler ve hedefler konusunda hemfikir olduğumuzu gördük. Her iki şirket de elde edilen başarıları ve sektöre olan katkıları takdir ediyor. Bu iş birliği, Xiaomi’nin fotoğrafçılık stratejilerinin güçlenmesine büyük katkıda bulunacak. Optik tasarımdan, estetik yönelimlerin ayarlanmasına kadar uzanan bu iş birliği sırasında her iki şirketin yenilikçi teknolojileri, ürün felsefeleri ve görsel tercihleri benzeri görülmemiş bir şekilde örtüştü ve kaynaştı.” açıklamasını yapan Jun, kullandığı akıllı telefonların bir fotoğrafını paylaşarak hangi telefonları kullandığını da gösterdi.

Xiaomi CEO’su Hangi Telefonları Kullanıyor?

Jun, Xiaomi 12, Mi 11 Ultra, Redmi Note 11T Pro ve Xiaomi Civi akıllı telefonları aktif bir şekilde kullandığını açıkladı.

Xiaomi CEO’su Jun’un kullandığı telefonlar

Kamera kısmında büyük bir devrim planlayan Xiaomi ile anlaşma yapan Leica Camera AG şirketinin CEO’su Matthias Harsch ise “Şirket ile uzun vadeli stratejik iş birliğimizi duyurmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Premium markaları ile dünya genelinde haklı bir üne sahip olan Leica ve Xiaomi, müşterilerini fotoğrafçılık açısından yeni bir döneme taşıma hedefine ulaşmak için çok önemli bir iş birliğine imza attı. Ortaklaşa geliştirdiğimiz amiral gemisi yeni akıllı telefonun her iki şirketin nasıl bir ilerleme kaydettiğini gözler önüne sereceğine inanıyoruz. Kullanıcılara olağanüstü görüntü kalitesi, klasik Leica estetiği ve sınırsız yaratıcılık sunacağız aynı zamanda mobil fotoğrafçılık alanında da çığır açacağız.” açıklamasını yaptı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir