WhatsApp mesaj düzenleme özelliğini test ediyor

WhatsApp mesaj düzenleme özelliğini test ediyor

WhatsApp mesaj düzenleme özelliğini test ediyor

ABONE OL 

Telegram’da bulunan ve Twitter tarafından da bir süredir test edilen düzenleme özelliği WhatsApp tarafından da test edilmeye başladı.

WhatsApp Mesaj Düzenleme Özelliğini Test Ediyor

WABetaInfo, WhatsApp’ın masaüstü sürümde kapak fotoğrafı özelliğini test etmeye başladığını açıklamasının ardından bir yeni özelliği de ortaya çıkardı. Ortaya çıkan rapora göre gönderilen bir mesajı düzenleme özelliği, WhatsApp tarafından test edilmeye başladı.

WhatsApp Mesaj Düzenleme Özelliği

Yaklaşık 5 yıl önce mesaj düzenleme özelliği WhatSapp tarafından test edilmeye başlamıştı ve daha sonra bu özellikten vazgeçildi. Şimdi ise WABetaInfo, özelliğin yeniden test sürecine başladığını duyurdu. Özellik, açıklanan bilgilere göre yukarıdaki görseldeki görünecek olan düzenleme özelliğinde muhtemelen mesajın düzenlendiği de bir işaretle belirtilecek.

WhatsApp Kapak Fotoğrafı Özelliği Test Ediyor

WaBetaInfo boş durmuyor, sürekli yeni sızıntılarla karşımıza çıkıyor. Bu kez sızıntı, masaüstü sürümü ile ilgili. Twitter, Facebook, YouTube gibi platformlarda yer alan, profil fotoğrafı dışında kalan kapak fotoğrafı özelliği, yakında WhatsApp masaüstü sürümüne gelecek.

Görselde de göründüğü gibi diğer platformlara görünüm olarak fazlasıyla benziyor ve hatta aynısı bile diyebiliriz.

2022 yılının ilk 3 ayında kullanıcı etkileşimini yüzde 41 oranında arttırmayı başaran WhatsApp, başarısının devamlılığını sürdürmek amacıyla yeni güncellemeler yapmaya devam ediyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir