Xiaomi bulaşık makinesi geliştirdi

   Xiaomi bulaşık makinesi geliştirdi

  Xiaomi her ne kadar da akıllı telefon üretimiyle ön plana çıksa da üretim bandı sadece akıllı telefonla kısıtlı değil. Xiaomi geçtiğimiz aylarda akıllı cetvel üretmişti. Her alanda işlevsel ürünlerle pazar payını arttırmak isteyen Xiaomi, yeni bir alana daha el attı. Xiaomi bulaşık makinesi geliştirdi.

  Xiaomi bir bulaşık makinesi geliştirdi ve satışa sunmaya hazırlanıyor. Kitlesini pek şaşırtmasa da bulaşık makinesi üretmesi dünyada ilgi odağı olmasını sağladı. Portatif olarak fazla yer kaplamayan ve 75 dereceye kadar ulaşabilen bir ısıtma sistemine sahip olan makinenin tasarımı da bir hayli şık.

  Corona virüsünün yayılmasıyla birlikte dünyadaki insanların tümü virüse karşı kendileri korumak adına temizliğe eskisinden daha fazla dikkat ediyor. Virüsün yayılmasıyla birlikte dünyadaki maske talebinde ciddi artış meydana gelmişti. Xiaomi bu konuda da akıllı maske üreterek yeniliğe imza atmıştı.

  Xiaomi’nin Temizleme Kabini adını verdiği akıllı cihaz, bulaşıkları ultraviyole radyasyon ile temizleme görevi görecek. Kapasitenin düşük olması ise Xiaomi Temizleme Kabinini ön plana çıkarıyor. 86 dolar (530 TL + vergiler) fiyat etiketiyle satışa sunulması beklenen temizlik kabininin ülkemizde satışa sunulup sunulmayacağı hakkında henüz bir bilgi yer almıyor.

  Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

  Daha fazla haber için TwitterInstagramTelegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

  İlginizi çekebilir

  Huawei’nin akıllı telefon satışlarının düşmesi bekleniyor

  Xiaomi Akıllı Maske patenti aldı

  Xiaomi Akıllı Cetvel üretti

  İlginizi Çekebilir

  4 Yorumlar

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir