WordPress Ethereum reklam eklentisi yayınlandı

 WordPress Ethereum reklam eklentisi yayınlandı

Dünyaca ünlü ve milyonlarca kullanıcısı bulunan WordPress Ethereum ile iş birliği yapmıştı. Bu iş birliği sonucunda resmi Ethereum eklentisi WordPress‘e eklendi. Site sahipleri internet sitelerindeki reklam gelirlerini bu eklenti ile doğrudan Ethereum cüzdanlarına aktarabilecek.

WordPress Ethereum Reklam Eklentisi Yayında!

WordPress dünya genelindeki internet sitelerinin yüzde 37‘si tarafından kullanılan bir yayın sistemi olarak biliniyor. Milyonlarca kullanıcısı bulunan WordPress Ethereum ile iş birliği yaptı. Bu sayede WordPress altyapısını kullanan internet sitesi sahipleri EthereumAds isimli eklentiyi sitelerine kurarak site gelirlerini doğrudan Ethereum cüzdanlarına aktarabilecek.

WordPress Ethereum Reklam Eklentisi

Yayınlanacak reklamlar yalnızca kripto para reklamları değil, tüm kategorilerde reklamları kapsayacak. EthereumAds eklentisi Google ile rekabet etmeye hazır olduklarını da belirterek eklenti detaylarını şu şekilde açıkladı:

”Google Adsense size reklam kazancınızın yalnızca yüzde 68’ini öder. Biz ise size yüzde 90 gibi muazzam bir ödeme yapıyoruz. Eklentimizi ekledikten sonra, akıllı sözleşmemizi kullanarak her iki haftada bir reklam alanınız otomatik olarak açık artırma ile en yüksek teklifi verene satılır.”

WordPress Ethereum ile İçeriklerin Korunmasını Sağlayacak!

Kullanıcıların içeriklerini korumak ve telif sorunlarını ortadan kaldırmak için Ethereum ile iş birliği yapıldığı ve bu iş birliği sayesinde içerik üreticilerinin zaman damgasıyla içeriklerini arşivlemesi mümkün olacak.

İçerik üreticileri tarafından WordProof eklentisi ile arşivlenmiş içeriklerin kendine ait bir imza gibi hash koduna sahip olması sağlanacak. Bu sayede oluşturulan bu içeriğin aynısı başkaları tarafından kopyalanamayacak.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir