Uniswap yeni bir iş birliği duyurdu!

 Uniswap yeni bir iş birliği duyurdu!

Uniswap isimli kripto para takas borsası Uniswap yeni bir iş birliği gerçekleştirdi. ChangeNOW isimli başka bir takas borsası ile iş birliği yapan Uniswap, daha fazla kripto paranın alım satımına imkan tanıyacak.

Uniswap ChangeNOW İle İş Birliği Yaptı

Her iki kripto para takas borsası da birbirlerinde listeli olan kripto paraları diğer kripto para borsasının müşterileri tarafından alınmasına imkan tanıyacak. Uniswap takas borsaları arasında şu sıralar en popüleri ve en büyüğü olarak biliniyor. Özellikle kendi kripto parası UNI‘yi geliştirip her kullanıcısına 400 adet vermesiyle daha da popüler hale geldi. 8 dolara kadar yükselen UNI, airdrop ile UNI sahibi olan kullanıcılara 3.200 dolara kadar gelir elde etme imkanı sağladı.

Uniswap ChangeNOW İle İş Birliği Yaptı

Uniswap Hacim Rekoru Kırmıştı

Dune Analytics isimli analiz şirketinin verilerine göre Uniswap ağı üzerinde eylül ayında 15.3 milyar dolarlık hacim gerçekleşmişti. Rekor kıran Uniswap’tan önce bu rekor 13.6 milyar dolar ile Coinbase‘e aitti. Uniswap bilindiği gibi DeFi projelerinin çıkış noktası ve böylesi yüksek çıkış yapmasını sağlayan bir swap (değişim) borsası olarak biliniyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir