Winamp NFT desteğini duyurdu!

Winamp NFT desteği

Winamp NFT desteğini duyurdu!

ABONE OL 

Bir dönemin en çok kullanılan medya oynatıcısı Winamp, yayınladığı son güncelleme ile birlikte Ethereum ve Polygon tabanlı NFT’ler için destek sağlandığı açıklandı.

Winamp NFT Desteği Sağladı

Winamp, resmi Twitter hesabından bir açıklama yaptı. Bu açıklamasında 5.9.1 isimli bir güncelleme yayınladıklarını ve bu güncelleme ile birlikte NFT desteğinin sağlandığı duyuruldu. Bu NFT desteği ile NFT olarak var olan müzikleri ve şarkıları oynatma imkanı sağlandı.

Winamp tarafından yapılan açıklama:

Masaüstü oynatıcımız için yeni bir sürümü (5.9.1) duyurmaktan gurur duyuyoruz. Bu yeni sürüm, Winamp’ın bellek ayak izini azaltır ve diğer birçok iyileştirmenin yanı sıra güvenliği yükseltir, ayrıca müzik NFT’lerinizi çalmanıza olanak tanır. Yeni sürüm şu anda mevcut.

Winamp NFT desteğini duyurdu!

Meta, NFT Paylaşım Özelliğini Duyurmuştu

Facebook ve Instagram’ın bağlı olduğu Meta isimli tepe şirketi, NFT entegrasyonu için yeni bir adım attı. Bu adım ile birlikte ABD’deki Facebook ve Instagram kullanıcıları NFT’lerini paylaşabilecekler. Bu sayede NFT pazarının da hareketlenmesi bekleniyor.

Facebook ve Instagram kullanıcıları cüzdanlarını hesaplarına entegre edebilecekler. Daha sonra ise sahip oldukları NFT’leri takipçileriyle paylaşabilecekler. Yapılan duyuru:

Bugün ABD’de Facebook ve Instagram’daki herkesin artık cüzdanlarını bağlayabileceğini ve dijital koleksiyonlarını paylaşabileceğini duyuruyoruz. Bu, insanların sahip oldukları dijital koleksiyonları hem Facebook hem de Instagram’da çapraz paylaşma olanağını içeriyor. Ek olarak Instagram’da dijital koleksiyonların bulunduğu 100 ülkedeki herkes artık bu özelliğe erişebilir.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir