Ünlü yatırımcıdan şok açıklama: Bitcoin ve Ethereum yeterli!

Ünlü yatırımcı Jordan Belfort

Ünlü yatırımcıdan şok açıklama: Bitcoin ve Ethereum yeterli!

ABONE OL 

Yatırımcılar arasında bir hayli ünlü olan ve hakkında ”The Wolf of Wall Street” filmi çekilen Jordan Belfort, kripto paralarla ilgili şok bir açıklama yaptı.

Ünlü Yatırımcı Yalnızca Bitcoin ve Ethereum’u İşaret Etti

Günümüzde 10 bine yakın kripto para bulunuyor. Bu kripto paraların her birine yatırım yapan kişiler bulunuyor. Ünlü yatırımcı Jordan Belfort, bu konuyla ilgili bir açıklama yaptı. Belfort’a göre Bitcoin ve Ethereum dışındaki kripto paralarla ilgilenmemek gerekiyor.

Ünlü yatırımcıdan şok açıklama: Bitcoin ve Ethereum yeterli!

Özellikle içinde bulunduğumuz ayı piyasasında yalnızca Bitcoin ve Ethereum ile ilgilenilmesi gerektiğini belirtti. Düşen piyasaya rağmen satın yapmadığını hatta alımlarına devam ettiren Belfort, şu ifadeleri kullandı:

Bir tane bile satmadım ve daha fazlasını alıyorum. Düşüşe geçmediğini düşünmüyorum çünkü kısa vadede muhtemelen biraz daha düşeceğini düşünüyorum. Ancak uzun vadede inanıyorum ki bu madeni paraları beş veya on yıl elinizde tutarsanız, bu ikisinin bugün olduklarından önemli ölçüde daha yüksek olma şansına sahip olduklarına inanıyorum.

Kurumsal Yatırımcılar Bitcoin ve Kripto Para Yatırımlarını Arttırıyor

ABD merkezli kripto para borsası Coinbase, yeni bir anket yaptırdı. Bu ankette kurumsal yatırımcıların kripto para yatırımlarına bakış açıları ortaya çıktı. 140 kurumsal şirketle yapılan ankete göre şirketlerin yüzde 62’sinin kripto para yatırımı bulunuyor.

Ayrıca bu yatırımcıların yüzde 12’sinin kripto para yatırımlarının zararda olduğu ortaya çıktı. Katılımcıların yüzde 58’i önümüzdeki üç yıl içerisinde mevcut kripto para yatırımlarını arttırmayı hedefliyor. Yine katılımcıların yüzde 6’sı ise kripto para yatırımlarını azaltmayı hedefliyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir