WhatsApp yeni özellik duyurdu!

 WhatsApp yeni özellik duyurdu!

Dünyanın en çok kullanılan çevrim içi mesajlaşma uygulamalarından olan WhatsApp yeni bir özelliği daha kullanıcılarına sunuyor. Verilerin paylaşılması izniyle büyük tepki çeken ve kullanıcı kaybeden WhatsApp, büyük boyuttaki fotoğraf ve videoları ön izleme yapma imkanı tanıyacak.

WhatsApp Yeni Özellik: Dosya Boyutu Büyük Fotoğraf ve Videoları Ön İzleme Yapabilme

WhatsApp büyük boyuttaki fotoğraf ve videoların kullanıcılar tarafından ön izleme yapılmasına izin veriyor. İlk olarak iOS kullanıcılarına sunulan olan özellik 2.2.71 sürümüyle yayınlandı. WhatsApp resmi Twitter hesabından paylaşılan özellik, kullanıcıların dosya boyutu büyük olan fotoğraf ve videolara ulaşmak için indirme zorunluluğunu ortadan kaldırıyor. Bu özellikle birlikte kullanıcıların ön izleme gerçekleştirerek fotoğraf ve videoları görebilecek.

WhatsApp yeni özellik duyurdu!
WhatsApp Bir Başka Yeni Özelliğini Test Ediyor

Facebook çatısı altında faaliyetlerini sürdüren WhatsApp, kullanıcılarına yeni özellikler sunmak için çalışmalarını sürdürüyor. Daha önce sesli mesajları hızlandırma özelliğini test eden şirket şimdi de 24 saat sonra silinebilen mesaj özelliğini sunacak.

Kullanıcılar Ayarlar sekmesinden gerekli ayarı yaptıktan sonra gönderdikleri mesajların 24 saat sonra silinmesini sağlayabilecek. WhatsApp bu süre için 7 gün seçeneği de ekleyecek. Yani istenildiği takdirde mesajlar 7 gün sonra silinebilecek.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Yazılım kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir