WhatsApp sohbet botu ne işe yarayacak?

WhatsApp sohbet botu ne işe yarayacak

WhatsApp sohbet botu ne işe yarayacak?

ABONE OL 

WhatsApp platformuna yeni güncelleme ile bir sohbet botu geleceği duyuruldu, peki WhatsApp sohbet botu bizlere ne sunacak?

WhatsApp Sohbet Botu Ne İşe Yarayacak

Beta sürümünde chatbot adıyla ortaya çıkan sohbet botu, WhatsApp platformunda yapılacak güncellemeleri, uygulama hakkında ipuçlarını ve bazı tüyoları zaman zaman bizlerle sohbet şeklinde paylaşacak.

WABetaInfo’ya göre bir sonraki güncelleme ile birlikte sohbetlerde doğrulanmış, resmi bir WhatsApp hesabı görünecek ve bu hesap bize yukarıda belirttiğimiz bilgi ve tüyolar verecek. Biz bu mesajlara cevap veremeyeceğiz ancak ilerleyen zamanlarda istersek yeni gelecek mesajları engelleyebileceğiz.

WhatsApp Sohbet Botu

WhatsApp Grup Sohbetlerinde Yenilik

Açıklanan yeni özelliğe göre WhatsApp gruplarında artık geçmiş katılımcılar görünecek. Daha önceki özelliklerle birlikte grup sohbetleri yenilenmiş haliyle daha fazla tercih edilir olmuştu. Şirket tarafından açıklanan bilgilere göre artık yer aldığımız grupta son 60 gün içerisindeki tüm katılımcılar liste olarak görünecek.

WABetaInfo tarafından yayınlanan özellik yukarıdaki görselde de göründüğü üzere ayrı bir liste olarak karşımıza çıkacak ve son 60 gün içerisinde gruptan ayrılan geçmiş kullanıcılar görünebilecek.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Sosyal medya hesaplarımıza BURADAN ulaşabilir ve hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir