WhatsApp iOS versiyonu için sesli aramaları güncelliyor

WhatsApp iOS

WhatsApp iOS versiyonu için sesli aramaları güncelliyor

ABONE OL 

Dünyanın en popüler ve en çok kullanılan çevrim içi mesajlaşma uygulaması WhatsApp, iOS versiyonundaki sesli arama ekranını güncelliyor ve yeni bir ekrana kavuşturuyor.

WhatsApp iOS Versiyonuna Sesli Arama Ekranı Tasarlıyor

Geçtiğimiz aylarda gizlilik sözleşmesi sebebiyle büyük tepki çeken WhatsApp, o günleri geride bırakarak yeni özellikler sunmaya devam ediyor. Bu özellikleri sunarken mevcut özellikleri de en güncel görünüme kavuşturuyor.

Wabetainfo tarafından paylaşılan sızıntıya göre WhatsApp, iOS versiyonundaki sesli arama ekranını yeni bir görünüme kavuşturuyor.

WhatsApp iOS versiyonu için sesli aramaları güncelliyor

Toplu görüşme ekranının sızıntısıyla karşımıza çıkan yeni görünüm ses dalgalarını da gösteriyor. Bu sayede toplu bir şekilde sesli görüşme yapıldığında herhangi bir kopukluk yaşanıp yaşanmadığı bu ses dalgaları sayesinde anlaşılabilecek.

Oldukça ufak bir detay olarak görünse de kullanıcı deneyimi olumlu yönde etkilemesi bekleniyor.

WhatsApp Web Geliştiriliyor

Dünyanın en popüler çevrim içi mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp, masaüstü üzeri sürümü WhatsApp Web için yeni bir özellik duyurdu. Bu özellik sayesinde WhatsApp Web kullanmak isteyen kişiler artık akıllı telefonlarından internet bağlantısı koptuğunda da WhatsApp Web kullanmaya devam edebilecek.

Henüz Beta sürecinde olan bu yeni uygulamayı akıllı telefonlardan aktif hale getirmek gerekiyor. Bu özelliği kullanmak isteyen kişiler WhatsApp Ayarlar Bağlı Cihazlar Çoklu Cihaz Beta Programı adımlarını izleyip Beta programına katılmaları gerekiyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.