WhatsApp grup yöneticisi mesaj silebilecek!

WhatsApp grup yöneticisi mesaj silebilecek!

WhatsApp grup yöneticisi mesaj silebilecek!

ABONE OL 

WhatsApp son zamanlarda yaptığı güncellemelere tüm hızıyla devam ediyor, gelecek olan yeni güncelleme sayesinde WhatsApp grup yöneticilerinin 48 saat içerisinde katılımcılar tarafından atılan mesajları silmesine olanak verilecek yeni bir özellik yayınlandı.

WhatsApp Grup Yöneticisi Mesaj Silebilecek

WhatsApp gruplarında belki de en çok gerekli olan özelliklerden biri olan yöneticilerin yetkilerinin artırılması nihayet gerçekleşiyor. Artık katılımcıların gönderdikleri mesajlar 48 saat boyunca grup yöneticisi tarafından silinebilecek.

Gönderilen mesajı silmek için dokunduğumuz zaman kendi mesajımızı siliyormuşuz gibi bir “herkesten sil” seçeneği sunulacak ve sildiğiniz zaman yukarıdaki gibi bir uyarı gelecek. Ardından silinen mesaj yerine “Yönetici olarak bu mesajı sildiniz” uyarısı tüm kullanıcılar tarafından görülecek.

WhatsApp’tan Silinen Mesajlar Geri Gelecek

WhatsApp Android uygulamasında 2.22.18.13 sürümünde az sayıda kullanıcı tarafından test edilen yeni özellik önümüzdeki hafta daha çok kişiye ulaşacak. Yeni özelliğin çalışma sistemi ise şöyle: Gönderdiğimiz mesajı Herkesten Sil dedikten sonra karşımıza bir Geri Al butonu çıkacak ve bu sayede sildiğimiz bir mesajı geri alabileceğiz.

Silinen mesajlar geri gelecek!

Yukarıda gördüğünüz UNDO seçeneği sayesinde herkesten silinen mesajları geri alabiliyoruz ancak bunu mesajı sildikten sonra ne kadar süreyle yapacağımız belli değil.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir