Visa ve Mastercard, Binance desteği sürdürecek!

Visa ve Mastercard, Binance

Visa ve Mastercard, Binance desteği sürdürecek!

ABONE OL 

Binance önce İngiltere ardından da İtalya‘dan uyarı almıştı. Ancak tüm bu uyarılara rağmen Binance iş ortakları arasında yer alan Visa ve Mastercard desteğinin süreceği açıklandı.

Binance Desteklenemeye Devam Edilecek

İngiltere Mali Denetim Otoritesi (FCA) ve İtalya Ulusal Borsa Komisyonu (CONSOB) tarafından Binance’e uyarılar yapılmıştı. Bu uyarıların ardından Visa ve Mastercard‘dan Binance’e destek geldi. Birçok uzmana göre bu uyarıların Binance iş ortaklıklarını etkilemesi beklenirken tam tersi şekilde iş ortaklarından destek geldi.

Binance kullanıcıları için Visa ve Mastercard imzalı kartların üretilmesi bu iş ortaklığının temelini oluşturuyor. Her iki şirketten de Binance tarafında destek gelmesi Binance adına sevindirici bir gelişme olarak kabul ediliyor.

Visa ve Mastercard, Binance desteği sürdürecek!

İtalya Binance Açıklamasının Detayları!

Dünyanın en hacimli kripto para borsası unvanını elinde bulunduran Binance‘in İtalya’da faaliyet göstermek için yeterli izine sahip olmadığı ortaya çıktı. İtalya’nın finansal regülasyon kurumu olan CONSOB tarafından konu ile ilgili şu açıklama yapıldı:

“CONSOB, Binance Group şirketlerinin İtalya’da finansal hizmet sağlamaya yetkili kurum olmadıkları yönünde yatırımcıları uyarmaktadır. www.binance.com web sitesindeki, türevler ve hisse senedi token’ları için de aynı durum geçerlidir. Kamuoyu bu şartlara dikkat etmelidir.”

Bu açıklamanın ardından gözler Binance’e çevrildi. Binance tarafından henüz bir açıklama yapılmadı ancak yakın zamanda yapılması bekleniyor. Ancak bilindiği gibi Binance, devletlerin uygulamış olduğu regülasyonlara karşı çıkmak yerine uyumluluk göstermek için çalışmaya devam ediyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.