VINU Gate io’da listelenecek!

VINU Gate io

VINU Gate io’da listelenecek!

ABONE OL 

Memecoin’ler arasında popüler olan VINU, Gate io borsasında listelenecek. Yatırımcıları tarafından merakla beklenen listeleme için tarih bilgisi de verildi.

VINU Gate io Borsasında Listelenecek

VINU yatırımcıları tarafından merakla beklenen Gate io listelemesi için tarih verildi. Yapılan açıklama ile birlikte VINU, 3 Eylül 12:00’de (TSİ) Gate io borsasında alım satıma açılacak. Memecoin’lerin daha önce yaşadıkları yükselişler ve düşüşler göz önünde bulundurulunca VINU listelemesi de büyük ilgi görüyor.

Gate io borsasında listelenecek olan VINU’yu MEXC borsasında satın alma imkanı bulunuyor. Eğer hala MEXC borsası üye değilseniz TIKLAYARAK üye olarabilirsiniz.

VINU Gate io’da listelenecek!

Shiba Inu Yakımı Platform Üzerinden Yapılacak

Bir kripto paranın değerini arzı ve talebi belirler. Arzı çok yüksek olan kripto paralar yüksek talep ile karşılaşmadığında fiyatı artış göstermiyor. Shiba Inu projesinin de arzı 589.735.030.408.323 adet olarak biliniyor. Böylesine yüksek bir arza sahip olan Shiba Inu (SHIB) sık sık yakım gerçekleştiriyor.

Bazı yatırımcıların da Shiba Inu yakımı yaptıkları biliniyor. Shiba Inu resmi Twitter hesabından yapılan açıklama ile Shiba Inu yakımı için teşvik platformu duyuruldu. Bu platform üzerinden yakım yapan yatırımcıların Ethereum cüzdanlarına burntSHIB token gönderiliyor. burntSHIB sahibi yatırımcılara da RYOSHI token ödülü dağıtılıyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir