Vebitcoin borsası faaliyetlerini durdurdu!

 Vebitcoin borsası faaliyetlerini durdurdu!

İçerisinde bulunduğumuz hafta yerli kripto para borsaları faaliyetlerini durdurma kararları açıklamaya başladı. Önce Thodex ardından bugün akşam saatlerinde Vebitcoin isimli yerli kripto para borsası faaliyetlerini durdurma kararı aldığını açıkladı.

Vebitcoin Faaliyetlerini Durdurdu!

Geçtiğimiz günlerde Thodex borsasıyla ilgili olumsuz haberler ortaya çıkmış ve borsa faaliyetlerini sonlandırmıştı. Thodex CEO’sunun da yurt dışına çıkmasıyla birlikte on binlerce kullanıcı mağdur olmuştu. Emniyet Genel Müdürlüğü bir açıklama yapmış ve Faruk Fatih Özer hakkında Interpol‘den kırmızı bültenle arama kararı çıkarıldığını belirtmişti.

Bu olay Twitter üzerinden ve ülke gündeminde bir hayli konuşulmuştu. Thodex’in ardından yerli kripto para borsası Vebitcoin faaliyetlerini durdurma kararı aldıklarını açıkladı. Borsanın sitesine giriş yapıldığında kullanıcılar yapılan açıklama ile karşılaştı. İşte o açıklama:

”Son dönemde kripto para sektöründe yaşanan gelişmelerden dolayı işlemlerimizde beklenenden çok daha fazla bir yoğunluk meydana geldi. Bu durumun finansal alanda şirket olarak bizi çok zorlu bir sürece sürüklediğini üzülerek belirtmek isteriz. Tüm düzenlemeleri ve hak taleplerinizi gerçekleştirebilmek adına faaliyetlerimizi durdurma kararı aldık. Size en yakın sürede bilgilendirme sağlayacağız.”

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir