VCF token ön satış tarihi açıklandı!

VCF token ön satış

VCF token ön satış tarihi açıklandı!

ABONE OL 

Socios ve Valencia CF iş birliği sonucunda ortaya çıkan VCF token için ön satış tarihi açıklandı. La Liga‘nın en büyük takımlarından olan Valencia CF’nin token’ının büyük ilgi görmesi bekleniyor.

İşte VCF Token Ön Satış Tarihi!

Socios, spor kulüpleriyle yaptığı anlaşmalara bir yenisini dahil etti. La Liga‘nın güçlü takımlarından olan Valencia CF ile anlaşan Socios, bu ortaklık sonucunda VCF token üretecek. Ayrıca bu ortaklığı diğer taraftar token ortaklıklarından ayıran bir detay bulunuyor. VCF token aynı zamanda Valencia Futbol Takımı’nın göğüs sponsoru olacak.

VFC token ön satış tarihi de Socios resmi Twitter hesabından paylaşıldı. Bu paylaşıma göre VCF ön satış 27 Temmuz 14:00‘te gerçekleşecek.

Taraftar token satın almak için Chiliz.net borsasına üye olabilirsiniz. Üye olmak için TIKLAYIN.

VCF token ön satış tarihi açıklandı!

Valencia CF Başkanı Anil Murthy iş ortaklığı için şu açıklamayı yapmıştı: 

“Taraftarların her zaman futbolun kalbinde olacağına ve bu geleneği canlı tutmak için yenilik ve teknolojinin kullanılması gerektiğine inanıyorum. Bu nedenle, 21/22 sezonu için Chiliz’i Resmi Fan Token Partneri olarak görmekten mutluluk duyuyoruz. Onlarla birlikte, taraftar etkileşiminde teknoloji ve inovasyon yoluyla devrim yaratacak olan Socios.com platformu aracılığıyla yeni nesil taraftar etkileşimine geçiyoruz. Kulübümüzün önceliği inovasyonu sürdürmek ve yeni trendleri takip ederek değişen dünyada taraftarlarımızla etkileşim içinde olmayı sürdürebilmek. Bu doğrultuda Chiliz ile yeni bir yolculuğa çıkmaktan dolayı mutluyuz. Bu hem taraftarlarımız, hem de her iki kuruluş için harika bir ilişkinin sadece başlangıcı.”

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.