USDT piyasa değeri 85 milyar doları aştı!

USDT piyasa değeri

USDT piyasa değeri 85 milyar doları aştı!

ABONE OL 

Tether şirketi tarafından geliştirilen USDT, kripto para piyasasının güvenli limanı olarak kabul ediliyor. Dolar ile 1-1 oranında sabit olan USDT’nin piyasa değeri 85 milyar doları aştı.

USDT Piyasa Değeri Rekor Kırdı

Tether, USDT’yi geliştirmeye devam ederken kripto para piyasasındaki hareketlenmeyle birlikte USDT’nin piyasa değeri rekor kırdı. Kripto para piyasasına yatırım yapmak isteyen yatırımcı sayısı arttıkça USDT ihtiyacı da artış gösteriyor.

Tether

Bu artışla birlikte Tether şirketi de USDT arzını arttırıyor. USD ile 1’e 1 oranında sabit olan USDT’nin piyasa değeri de aynı oranda arzı ile sabitlik gösteriyor.

Coinmarketcap verilerine göre USDT piyasa değeri 85 milyar 443 milyon dolara yükseldi. Bu veri tüm zamanların en yüksek seviyesi olarak kayıtlara geçti. Son 24 saatteki USDT işlem hacmi ise 28 milyar dolar olarak kayıtlara geçti.

Telegram USDT Transferini Özelliklerine Eklemişti

Telegram, kullanıcıları artık sohbet ettiği kişilere USDT imkanını sağlama imkanını sağlamıştı. Telegram tarafından desteklenen @wallet isimli bot’a Tether (USDT) da eklenmişti. Bu sayede Telegram üzerinden hızlı bir şekilde USDT transferi gerçekleştirme imkanı sunulmuştu.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir