Coinbase Bitcoin SV desteğini sonlandırıyor!

Coinbase Bitcoin SV

Coinbase Bitcoin SV desteğini sonlandırıyor!

ABONE OL 

ABD merkezli kripto para borsası Coinbase, Bitcoin SV desteğine son vereceğini açıkladı. Yapılan açıklama ile birlikte Bitcoin SV yatırımcıları uyarıldı.

Coinbase Bitcoin SV’yi Delist Ediyor

Bitcoin hardfork’larından birisi olan Bitcoin SV, ilk zamanlarında büyük dikkat çekse de son yıllarda isminden söz ettiremiyordu. Azalan talep ile birlikte listeli olduğu borsalardan delist edilen Bitcoin SV, son olarak Coinbase’den delist ediliyor.

Coinbase tarafından yapılan açıklama ile birlikte ”BSV fonlarınızı çekmezseniz Coinbase, Coinbase hesabınızda kalan BSV’yi tasfiye edecektir.” uyarısı yapıldı.

Coinbase rezerv

Coinbase Bitcoin Lightning için Çalışmaları Sürdürüyor

Kripto para borsaları Bitcoin Lightning teknolojisini entegre etmek için çalışmalara başlamıştı. Geçtiğimiz aylarda Binance tarafından entegre edilen Bitcoin Lightning teknolojisinin yakında Coinbase tarafından da kullanıma sunulması bekleniyor.

Coinbase CEO’su Brian Armstrong, Jack Dorsey’in Bitcoin Lightning teknolojisini entegre etmediklerini söylemesi üzerine ”Entegre etmenin en iyi yolunu arıyoruz” yanıtını vermişti. Bu yanıtta ”Ödemelerin Bitcoin ile başlamasından yanayım.ifadesini de kullanmıştı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir