Binance Web3 cüzdanını duyurdu! Nasıl oluşturulur?

Binance Web3 cüzdanı

Binance Web3 cüzdanını duyurdu! Nasıl oluşturulur?

ABONE OL 

Geçtiğimiz günlerde paylaştığı bir tweet serisi ile dikkatleri çeken Binance, bugün Web3 cüzdanını duyurdu.

Binance Web3 Cüzdanı Artık Aktif

Kripto para piyasasında son dönemlerin en popüler alanı olan Web3 ile ilgili Binance de hamle yaptı. Yapılan açıklama ile birlikte Web3 cüzdanı duyuruldu.

İnovasyon, güvenlik ve sorunsuz bir kullanıcı deneyimi taahhüdüyle geliştirilen bu kullanıcı dostu geçiş kanalı, Borsa ile Web3 arasında bir köprü işlevi görerek kullanıcıların tek bir cüzdandan birçok blockchain ile etkileşime girmesine, binlerce tokeni alıp satmasına, getiri elde etmesine ve en iyi merkeziyetsiz uygulamalardan (dApp’ler) oluşan bir seçkiyi keşfetmesine olanak veriyor.

Bu açıklama ile duyurulan Web3 cüzdanının birçok fonksiyonu olduğu ve keşif dolu bir deneyimi kullanıcılarına sunduğu belirtildi.

Binance Web3 cüzdanını kullanmak ise son derece kolay. Binance hesabınıza giriş yaptıktan sonra Cüzdanlar butonuna tıklayın. Karşınıza çıkan ekranda Web3‘ü seçin ve Cüzdan Oluştur‘a tıklayın. Artık Web3 cüzdanınızı kullanabilirsiniz.

Binance CEO’sunun Serveti Çakıldı

Binance CEO’su ve kripto para piyasasının en popüler kişilerinden olan Changpeng Zhao, bilindiği gibi servetini Bitcoin olarak bulunduruyor. Sahip olduğu Bitcoin’lerin değeri 2022 yılının ocak ayında 96.9 milyar dolarken bugünlerde 17.3 milyar dolara tekabül ediyor. Bu da yaklaşık olarak 80 milyar dolarlık bir değer kaybının yaşandığını ortaya koyuyor.

Yaptığı açıklamalarla kripto para piyasasına her zaman güvendiğini ifade eden CZ, Bitcoin’lerini satarak servetini korumamasıyla bile Bitcoin‘e güvendiğini açık bir şekilde gösteriyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir