Simpsons NFT’leri ve kripto paraları tiye aldı!

Simpsons NFT

Simpsons NFT’leri ve kripto paraları tiye aldı!

ABONE OL 

Daha önce birçok olaydan önce kehanetler yayınladığı iddia edilen Simpsons dizisi bu defa da kripto paraları ve NFT’leri konu aldı. Kripto paraları ve NFT’leri tiye alan dizide Bitcoin’in kurucusu olan Satoshi Nakamoto da yer buldu.

Simpsons NFT’leri Tiye Aldı

Dünya çapında milyonlarca hayranı bulunan animasyon dizisi Simpsons, yayınladığı yeni bölümünde NFT’leri ve kripto paraları işledi. Yayınlanan bölümde Homer Simpson, oğlu Bart’ı bir NFT’ye dönüştürüyor.

Marge Simpson ve Homer Simpson, oğullarının NFT olması sebebiyle üzülürken yine bir sahnede Bored Ape Yatch Club NFT’lerinin de garsonluk yaptığı görüldü. Yine aynı sahnede Bart Simpson NFT’sinin 1.5 milyon dolar değerlemeye ulaştığı görüldü.

Bitcoin’in kurucusu olan Satoshi Nakamoto’yu de eleştiren Simpsons, Satoshi’yi bir heykel gibi gösterdi ve kar yağan bir hava sahnede yer buldu. Ayrıca yağan karların da Bitcoin logosu şeklinde olması da dikkatleri çekti.

Bütün bu eleştirilerin ardından Simpsons yeniden gündeme geldi. Özellikle Twitter’da kehanetleriyle bilinen Simpsons, bu defa da kripto paralara bölümünde yer vererek yeni bir kehanet iddialarını gündeme getirdi.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir