Ünlü yatırımcıdan SHIB yorumu!

SHIB yorumu

Ünlü yatırımcıdan SHIB yorumu!

ABONE OL 

The Big Short” isimli filmde de hayatı anlatılan ünlü yatırımcı Michael Burry, Shib yorumuyla dikkatleri üzerine çekti. Yaptığı yorum ise SHIB yatırımcılarını hiç de memnun etmeyecek cinsten.

Michael Burry SHIB Yorumu ile Dikkatleri Üzerine Çekti

Dilimize ”Büyük Açık” olarak çevrilen ”The Big Short” isimli filmde hayatı anlatılan Michael Burry, 2008 yılındaki Mortgage krizinde ”Short” pozisyon alarak servet sahibi olmuştu. Geçtiğimiz aylarda yaşanan Game Stop olayında da düşen hisse senetlerini 17 milyon dolara toplayan Burry, yaklaşık 600 milyon dolarlık bir gelir elde etmişti.

Ünlü yatırımcı Burry, SHIB yatırımı yapmanın mantıksız olduğunu dile getirdi. 1 katrilyondan fazla arzı olması sebebiyle Michael Burry tarafından eleştirilen SHIB şu an 11.3 milyar dolarlık piyasa değerine ulaştı. Burry, SHIB için şu ifadeleri kullandı:

Düşüncelerim sadece bir yorum. Bir katrilyon saniye 32 milyon yıla eşittir. 1 katrilyon gün ise 2.7 trilyon yıla ya da evrenin oluşumunun 71 bin ile çarpıldığı bir zaman dilimine… Bir başka deyişle bu çok anlamsız…”

Ünlü yatırımcıdan SHIB yorumu!

Vitalik Buterin SHIB’leri Yaktı!

Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin, Ethereum cüzdanında yer alan SHIB token’ların yüzde 90‘ını yaktı. 6.74 milyar dolarlık token’ları yakan Buterin, kalan yüzde 10’luk kısmı da hayır kurumlarına bağışlayacağını açıkladı. Piyasada üretilen ve Shitcoin olarak nitelendirilen amaçsız kripto paralara karşı tutumuyla bilinen Vitalik Buterin, bu hamlesiyle çoğu kripto para yatırımcısının dikkatini üzerine çekti.

Daha önce de 50 trilyon SHIB token‘ı Korona virüsünün şu günlerde bir hayli etkilediği Hindistan’a bağışlayan Buterin, bu hareketiyle alkışları toplamıştı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.