Ünlü milyarder Bitcoin yatırımı yapacağını açıkladı

Ünlü milyarder Bitcoin

Ünlü milyarder Bitcoin yatırımı yapacağını açıkladı

ABONE OL 

ABD’li ünlü milyarder Paul Tudor Jones, bugün CNBC röportajında varlıklarının yüzde 5‘i ile Bitcoin almak istediğini açıkladı. Bu açıklama ile birlikte Bitcoin fiyatı 40 bin dolar barajını aştı.

Ünlü Milyarder Bitcoin Açıklaması Yaptı

ABD’li ünlü milyarder Paul Tudor Jones, yaptığı açıklama ile Bitcoin’e adeta can suyu oldu. CNBC röportajında Bitcoin’e yatırım yapmak istediğini açıklayan Jones‘in zaten Bitcoin yatırımcısı da olduğu ortaya çıktı. Paul Tudor Jones şu ifadeleri kullandı:

”Bitcoin matematiktir ve matematik binlerce yıldır var ve iki artı iki dörde eşit olacak ve önümüzdeki iki bin yıl boyunca öyle olacak. Bu yüzden güvenilir, tutarlı, dürüst bir şeye yatırım yapma fikrini seviyorum. Kesinlikle %5 altın, %5 bitcoin, %5 nakit istediğimi biliyorum.”

Ünlü milyarder Bitcoin yatırımı yapacağını açıkladı

1.5 Milyar Dolarlık Kripto Para Yatırım İçin Araştırma Yapıyor

ABD’li milyarder Carl Icahn kripto paralara olan olumsuz tavrını yumuşattı. Daha önce kripto paraları Mississippi Balonu’na benzeten Icahn, yaptığı açıklama ile bu fikrini geride bıraktığını ortaya koydu:

”İşin tamamına bakıyorum. Şu anda ne satın alacağıma bakmıyorum. Ben sadece bu işe ve buna nasıl dahil olabileceğime bakıyorum.”

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir