CoinList Swarm ön satışına saatler kaldı!

CoinList Swarm ön satışı

CoinList Swarm ön satışına saatler kaldı!

ABONE OL 

Kripto para piyasasında ön satış denildiğinde akıllara gelen birkaç platformdan biri olan CoinList bugün Swarm ön satışını gerçekleştirecek. Ön satışa dair tüm detayları sizler için anlattık.

CoinList Swarm Ön Satışı Detayları!

CoinList’in ön satışını gerçekleştireceği Swarm projesine biraz göz atalım. Swarm, Ethereum Blockchain ağı üzerinde merkezi olmayan depolama ve iletişim hizmeti sağlamayı amaçlayan bir kripto para projesi olarak tanıtılmıştı. BZZ ismiyle ön satışa sunulacak olan proje için 2 farklı opsiyon bulunuyor.

Bu opsiyonların ilkinin satışı 14 Haziran (bugün) TSİ 20:00‘de, ikincisinin satışı ise 15 Haziran (yarın) TSİ 20:00‘de gerçekleştirilecek.

  1. Opsiyonda tanesi 1.92 dolar fiyatıyla 5.173.934 adet BZZ satışı gerçekleştirilecek. Minimumum 100 dolar, maksimum 500 dolar ile satın alınabilecek. Satın alınan BZZ’ler 2 Ağustos tarihine kadar kilitli kalacak.
  2. Opsiyonda tanesi 1.92 dolar fiyatıyla 5.173.934 adet BZZ satışı gerçekleştirilecek. Minimumum 100, maksimum 10.000 dolar ile satın alınabilecek. Satın alınan BZZ’ler 2 Ağustos tarihine kadar kilitli kalacak.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir