Arjantin token hakkında neler biliyoruz?

Arjantin token

Arjantin token hakkında neler biliyoruz?

ABONE OL 

Geçtiğimiz hafta Socios platformu üzerinden Arjantin token ön satışı gerçekleştirildi. Ön satıştan satın alabilen yatırımcıların Arjantin token hakkında bilmeleri gerekenleri sıraladık.

Socios Arjantin Token ($ARG) Ön Satışı Gerçekleştirdi

Socios, geçtiğimiz hafta $ARG token ön satışı gerçekleştirdi. 2 dolar sabit fiyatla satışa sunulan Arjantin Milli Takım Token’ının 400 bin adet satılması planlıyordu. Ancak yaşanan aksilik sebebiyle ilave olarak 200 bin adetlik satış gerçekleştirildi. Toplamda 600 bin adet $ARG token satıldı. $ARG token arzı ise 20 milyon adet olarak duyuruldu.

Socios platformunda verilen bilgilere göre $ARG token’lar 11 Temmuz tarihine kadar kilitli kalacak. Bu da 11 Temmuz’dan itibaren $ARG token’ların çekilebilir hale geleceğini ifade ediyor. Arjantin token yatırımcıları şimdiden merakla listelenme tarihi bekliyor ancak bu konuda Socios ve Chiliz hesaplarından şimdiye kadar herhangi bir açıklama yapılmadı.

Chiliz tarafından üretilen ve Socios platformu üzerinden satışa sunulan taraftar token’lar ilk olarak Chiliz’in kendi kripto para borsasında satışa sunuluyor. Üye olmak için TIKLAYIN.

Chiliz Arjantin Milli Takım token
Arjantin token hakkında neler biliyoruz?

Bursaspor Token Duyurulmuştu: $BUR

Socios ülkemizdeki iş ortaklarını bir yenisini daha ekledi. Bursaspor ile iş birliği yapan Socios, yakında $BUR token‘ları ön satışa sunacak. Ülkemizden 6. kulüp ile anlaşan Socios, partner sayısını 33’e yükseltti. $BUR token’ın fiyatı ve ön satış tarihi ise henüz açıklanmadı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir