Ünlü hacker grubu Anonymous kripto parasını çıkardı!

Anonymous kripto para

Ünlü hacker grubu Anonymous kripto parasını çıkardı!

ABONE OL 

Dünyaca ünlü hacker grubu Anonymous, kendi kripto parası Anon Inu‘yu duyurdu. Bir DeFi projesi olarak faaliyet gösterek olan Anon Inu şimdiden dikkat çekiyor.

Anonymous Kripto Parasını Çıkardı!

Binlerce kripto para projesinin arasında bir de hacker grubu Anonymous tarafından yenisi eklendi. Bir video ile projesini duyuran hacker grubu şu açıklamayı yaptı:

”Kriptonun daha yeni başladığına inanıyoruz. Bu nedenle Anon Inu jetonunu, çeşitli yerleşik yardımcı programlara sahip yeni bir DeFi topluluk jetonu olarak yayınladık.”

Bu hamlesi ile Elon Musk’a rakip olmak istedikleri anlaşılan Anonymous grubu, Elon Musk’ın Dogecoin için yaptığı açıklamalar sebebiyle tehdit etmişti:

”Twitter’da paylaştığın gönderilerin yorumlarında görüldüğü üzere, kripto para piyasasıyla oynadığın oyunlar milyonlarca hayatı mahvetti. Milyonlarca yatırımcı hayatlarını düzeltmek için kripto para gelirlerine umut bağlamıştı. Çalınmış Güney Afrika topraklarında, ırksal pozitif ayrımcılığa uğradığın zümrüt madenlerinin ortasında doğduğun ve dünyadaki çalışan kesiminin çektiği sıkıntılar hakkında en ufak fikrin olmadığı için bu, senin asla anlayamayacağın bir şey. Ortamın en akıllısı olduğunu sanabilirsin, ama şimdi kendine denk bir rakip buldun. Biz Anonymous’uz. Biz bir orduyuz. Bizi bekleyin.”

https://www.youtube.com/watch?v=RuHGGNzYlqE

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.