Bank of America, Bitcoin vadeli işlemler başlatıyor!

Bank of America, Bitcoin vadeli işlemler

Bank of America, Bitcoin vadeli işlemler başlatıyor!

ABONE OL 

Bankaların kripto paralara olan bakış açısı değişmeye başladı. ABD’nin en büyük bankalarından birisi olan Bank of America Bitcoin vadeli işlemlerini başlatma kararı aldı.

Bank of America Bitcoin Konusunda Adım Attı

Bank of America‘nın Bitcoin vadeli işlemlerini onaylaması gündeme bomba gibi düştü. Bir dönem kripto paralara olumsuz bakan bankaların bir bir Bitcoin lehine gelişmeleri açıklaması büyük ilgi görüyor. Bu bankalara son olarak Bank of America eklendi.

Bitcoin vadeli işlemleri onayladığı söylenen bankanın bazı müşterilerine bu hizmeti sunduğu ve müşterinde kullandığı iddia ediliyor. Henüz bu konuda bir açıklama olsa da dünya devi bir bankadan böyle bir haber gelmesi sektör adına sevindirici bir haber olarak kabul edildi.

Bank of America, Bitcoin vadeli işlemler başlatıyor!

BBVA Bitcoin Alım Satımı Başlatıyor!

İspanya merkezli BBVA bankasının geçtiğimiz yılın aralık ayında Bitcoin‘e ilgi gösterdiği ve alım satım hizmeti sunma konusunda araştırmalar yaptığı iddia edilmişti. Cinco Días tarafından yapılan haberde önümüzdeki hafta pazartesi günü BBVA Bitcoin alım satım hizmeti sunmaya başlayacak. Eğer bu iddia gerçekleşirse BBVA bu hizmeti sunan ilk banka olacak.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.