Ünlü borsa CEO’sunda DeFi açıklaması!

DeFi açıklaması

Ünlü borsa CEO’sunda DeFi açıklaması!

ABONE OL 

Merkeziyetsiz Finans (DeFi) projeleri sektörün önemli isimleri tarafından eleştirilmeye devam ediyor. Büyük kripto para borsa CEO’ları DeFi projelerini sert dille eleştirmeye devam ediyor.

Kraken CEO’sundan DeFi Açıklaması!

Kraken isimli kripto para borsası CEO’su Jesse Powell DeFi projelerini dolandırıcılık olarak nitelendirdi. DeFi proje yöneticilerini de eleştiren Powell şu açıklamayı yaptı:

”Projelerinizi mahvedip sonra da borsaların sizi kurtarmasını beklemeyin.”

DeFi projelerinin Kraken‘de listelenmesi üzerine de açıklama yapan Powell, listelenen projelerin sorunlarla karşılaşması halinde maliyetlerin kendileri tarafından karşılanamayacağını belirtti. Kraken kripto para piyasasında ağırlığı bulunan bir kripto para borsası olarak biliniyor.

OKEx CEO’su DeFi Açıklaması Yapmıştı

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından olan OKEx’in CEO’su Jay Hao, yatırımcıları sert bir dille uyarmıştı. Daha fazla kazanç elde etmek için yatırımcıların DeFi projelerini tercih ettiğini belirten Hao, çok dikkatli olunması gerektiği söylemişti.

“Birçok insanın çok fazla para kaybedeceğini” dile getiren Jay Hao, DeFi’nin bir balon olduğunu ima etmişti.

Binance CEO’su: DeFi Projeleri Çökecek!

Kripto para piyasasında son aylarda büyük çıkış yakalayan DeFi (Merkeziyetsiz Finans) projeleri kısa sürede yüksek yatırım toplamalarıyla biliniyor. YAM isimli DeFi projesinin çökmesiyle ilgili açıklama yapan Binance CEO‘su, tüm DeFi projelerinin kaderinin böyle olacağını iddia etmişti.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.