Ünlü analist Bitcoin fiyatını yorumladı

 Ünlü analist Bitcoin fiyatını yorumladı

Daha önceki tahminleriyle başarısını kanıtlayan ünlü analist Peter Brandt, Bitcoin fiyatı hakkındaki fikirlerini açıkladı. Bu açıklamalar yatırımcılar tarafından merakla bekleniyor.

Ünlü Analistten Bitcoin Yorumu

Bitcoin geçtiğimiz hafta 19 bin 500 dolar seviyelerine kadar yükselmiş ancak yaşadığı sert düşüşle 16 bin dolar seviyelerine kadar gerilemişti. Coinbase CEO’su mevcut ABD Hazine Bakanı‘nın Steven Mnuchin‘in kripto paralara yönelik düzenleme hazırlığında olduğunu belirterek bu haberin düşüşe sebep olduğunu belirtmişti.

Ünlü analist Peter Brandt, Twitter üzerinden yaptığı açıklama ile Bitcoin fiyatının 12 bin 300 dolar seviyelerine kadar çekilebileceğini söyledi. Ayrıca piyasa psikolojisinin ilginç olduğunu belirterek Bitcoin fiyatı 19 bin dolar seviyesinden bir düzeltme yaptığında alıcı olacağını iddia eden birçok yatırımcının 15 bin dolar altındayken satıcı haline geldiğini belirtti.

Bitcoin fiyatı neden düştü?

Bitcoin Fiyatı Neden Düştü?

Bitcoin dün öğlen saatlerinde 19 bin 500 dolar seviyelerindeyken gece TSİ ile 04:00‘da başlayan düşüş ile birlikte 16 bin 320 dolara kadar geriledi. Coinbase CEO’su Brian Armstrong Twitter üzerinden yaptığı açıklamada ABD Hazine Bakanı Steven Mnuchi‘nin görev süresi bitmeden Bitcoin ve kripto para cüzdan sahiplerine düzenleme yapmayı planladığını söylemişti.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir