Ünlü analist Altcoinrookie: FOMO’ya kapılmayın

 Ünlü analist Altcoinrookie: FOMO’ya kapılmayın

Twitter’da Altcoinrookie ismiyle tanınan ve yaptığı analizlerle dikkatleri çeken Türk analist, yatırımcıları uyardı. Kripto para piyasasında şu an gerçekleşen hareketlerin sert olduğunu ve FOMO‘ya (Kaçırma korkusu) kapılmamak gerektiğini belirtti.

Altcoinrookie ismiyle tanınan ve yerli yatırımcıların dikkatle takip ettiği isimler arasında yer alan Türk analist, özellikle piyasaya yeni giren yatırımcılar için son derece faydalı tavsiyelerde bulundu.

Kripto para piyasasına sıcak para girişinin hızlandığı şu günlerde tüm yatırımcılar piyasadaki ‘Boğa‘ sinyallerinin arttığını düşünüyor. Bu sebepten dolayı özellikle yeni yatırımcılar piyasadaki fırsatları kaçırabileceklerini düşünmesinin yanlış olduğunu belirtti.

Volatilite’nin (Fiyatlardaki değişim aralığının fazla olması) yüksek olduğunu ve bu durumda FOMO’ya yani kaçırma korkusuna kapılmamak gerektiğini belirten Rookie, ”Sağlıklı analiz yapmadan işleme girmeyin” dedi.

Henüz altcoin’ler için boğanın gelmediğini de belirten Rookie, Bitcoin dominasyonunun yüzde 50’nin altına indiği zaman altcoin boğanın başlayacağını belirtti.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir