Eski Ripple CEO’su Chris Larsen’den dev XRP transferi!

 Eski Ripple CEO’su Chris Larsen’den dev XRP transferi!

Son günlerde fiyatındaki artışları dikkatleri üzerine çeken XRP, 0.71 dolar fiyatıyla alıcı buluyor. Yaklaşık 15-20 gün önce 0.25 – 0.30 dolar seviyelerinde olan XRP kısa sürede Bitcoin’in yükselişiyle birlikte yüzde 122’lik bir yükseliş yaşadı. Yükseliş sürerken Eski Ripple CEO’su Chris Larsen‘den dev XRP transferi dikkatleri çekti.

Chris Larsen’den Dev XRP Transferi!

XRP fiyatı arttıkça XRP hareketleri de artmaya başladı. Son 24 saatte yaklaşık 600 milyon XRP transferi gerçekleştirildi. Eski Ripple CEO’su Chris Larsen ile Upbit isimli kripto para borsası arasında 1.8 milyon dolar değerinde XRP transferi de gerçekleştiği ortaya çıktı.

XRP birkaç gündür bir hayli yoğun günler yaşıyor. Fiyatının birkaç gün içerisinde yüzde 122 artması dikkatleri XRP üzerine çekti.

Ripple

Ripple Kredi Vermeye Hazırlanıyor!

Line of Credit (Kredi Hattı) ismiyle duyurulan kredi sistemi, RippleNet üyelerine XRP ile kredi vermeye başlayacak. Kredi olarak verilecek XRP fiyatının önceden belirleneceği ve kredi alma sistemi 24 ile 48 saat arasında RippleNet üyesine kredisini verecek.

Ripple kredi faizleri yıllık olarak hesaplanacak ve kredinin vadesine göre değişecek. 90 ile 360 günlük vadelere yüzde 4 ile yüzde 12 arasında bir faiz uygulanacak. Ripple, XRP olarak verdiği krediyi yine XRP olarak geri alıyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir