Galatasaray kripto parası GAL token Paribu’dan alınabilecek

 Galatasaray kripto parası GAL token Paribu’dan alınabilecek

Ülkemizdeki ilk kripto para hamlesini gerçekleştiren Galatasaray, GAL isimli taraftar token’ını Socios ile iş birliği yaparak üretmiş ve satışa sunmuştu. Chiliz‘de alınıp satılabilen GAL token artık yerli kripto para borsalarından olan Paribu‘da da alınıp satılabilecek.

GAL Token Paribu’da!

Galatasaray taraftarları için üretilen GAL token edinmek daha kolay bir hale geldi. Ülkemizdeki en büyük yerli kripto para borsalarından olan Paribu‘da listenen GAL token kolaylıkla alınıp satılabilecek.

GAL Token Paribu’da!

Konu ile ilgili Galatasaray Spor Kulübü tarafından yapılan resmi açıklama:

”Galatasaray taraftarları ve kripto para meraklıları, 750 binin üzerindeki kullanıcı sayısıyla Türkiye’nin en önde gelen kripto para işlem platformu Paribu üzerinden $GAL Fan Token alım ve satımı yapabilecek. Tüm bu işlemler spor dünyasının kripto parası Chiliz ($CHZ) desteğiyle gerçekleşecek.

$GAL Fan Token, sahiplerine taraftar oylaması ve ödüllendirme platformu olan iş ortağımız Socios.com’un mobil uygulamasında kulüple etkileşim imkânları yaratan bir dijital varlıktır. $GAL Fan Token sahipleri kulüp açısından bağlayıcı olan taraftar oylamalarında oy kullanma imkânının yanı sıra Socios.com mobil uygulamasından parayla satın alınamayacak tecrübeler, VIP maç biletleri ve imzalı forma gibi ödüller kazanabilecek.

$GAL Fan Token logoları, sezon boyunca futbol takımımızın maç çoraplarında, erkek ve kadın basketbol takımlarımızın formalarının sırtında ve e-spor branşı e-futbol takımımızın formalarının omuzlarında yer alacak.”

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir