Twitter ücretli abonelik sistemi geliyor

 Twitter ücretli abonelik sistemi geliyor

Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya platformlarından olan Twitter‘a ücretli abonelik sistemi geliyor. Daha önce Youtube’a gelen ücretli abonelik sistemi şimdi de Twitter’a geliyor.

Twitter Ücretli Abonelik Sistemi Yakında Kullanıcılara Sunulacak

Twitter CEO’su Jack Dorsey yaptığı açıklamalarda yeni özelliklerin bu yıl içerisinde test edileceğini belirtmişti. Bu özelliklerin arasında en dikkat çekeni ise ücretli abonelik sistemi oldu.

Twitter bu konuda Youtube gibi davranırsa, belirli şartlara uyan kullanıcılar için ‘KATIL‘ butonu çıkacak ve isteyen diğer kullanıcılar o kişinin Twitter hesabına ücretli olarak abone olabilecektir. Yine aynı şekilde Youtube gibi ücretli abonelik sistemine geçilebilir ve reklamsız Twitter deneyimi kullanıcılara sunulabilir.

Konu hakkında Twitter tarafından henüz net bir açıklama yapılmadı. Ancak beklentiler bu özelliğin yakında test edilerek kullanıma sunulması yönünde. Twitter ücretli abonelik sistemi kullanıma sunulduktan sonra Youtube’un ardından ücretli versiyonu olan ikinci bir platform olacak. Belki de bu diğer sosyal medya uygulamalarına yol gösterici olacak ve yakın zamanda diğer sosyal medya uygulamalarında da bu yöntemi göreceğiz.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir