iPhone 12 tanıtım tarihi ortaya çıktı

 iPhone 12 tanıtım tarihi ortaya çıktı

Apple‘ın her yılın Eylül ayında düzenlediği ve iPhone modelleri başta olmak üzere ürünlerini tanıttığı etkinliğin bu yıl daha geç düzenlenmesi bekleniyordu. Twitter üzerinden bir kullanıcının attığı tweete göre tarihte pek bir değişiklik görünmüyor.

İşte iPhone 12 Tanıtım Tarihi

iPhone 12 Tanıtım Tarihi

Apple’ın Eylül ayında düzenlediği tanıtım etkinliği bu yıl 8 Eylül tarihinde gerçekleşecek. Diğer akıllı telefon üreticilerin etkinlikleri gibi bu etkinliğinde çevrim içi olarak gerçekleşmesi bekleniyor. iPhone SE 2020 modelinin tanıtımını çevrim içi olarak gerçekleştiren Apple, yeni iPhone modellerinde de aynı yöntemi uygulayacak.

Twitter’da ‘iHacktu Pro‘ isimli kullanıcı tarafından atılan tweete göre Apple etkinliğini 8 Eylül tarihinde gerçekleştirecek. Bu etkinlikte iPhone 12 modellerinin yanı sıra Apple Watch ve iPad modellerinin tanıtılması bekleniyor.

Apple Glass

Ayrıca tweette bir tarih daha yer alıyor. Apple 27 Ekim tarihinde bir etkinlik daha düzenleyecek. Bu etkinlikte yeni Mac modelleri, iPad Pro ve bunun yanında Apple Glass modelinin tanıtılması bekleniyor. Apple’ın akıllı gözlüğün detayları bir süredir gündeme geliyor. Sektörde bir ilk olması beklenen akıllı gözlük modelinin diğer şirketleri de harekete geçirmesi bekleniyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir