Twitter ücretli abonelik ücreti sızdırıldı!

Twitter ücretli abonelik

Twitter ücretli abonelik ücreti sızdırıldı!

ABONE OL 

Twitter‘ın ücretli abonelik çalışmalarına geçtiğimiz yılın yaz aylarından itibaren devam ettiğini duyurmuştuk. Şimdi bu ücretli abonelik sisteminin detayları ve ücreti sızdırıldı.

Twitter Ücretli Abonelik Sistemi: Twitter Blue

Twitter’ın üzerinde çalıştığı ücretli abonelik sisteminin Twitter Blue olarak adlandırılması bekleniyor. Kullanıcıların favorilediği tweet’leri kaydetme olanağı tanıyacak olan bu sistem, kullanıcıların paylaştığı tweet’leri geri almasına da müsaade edecek.

Jane Manchun Wong tarafından paylaşılan sızıntılara göre Twitter Blue ücreti aylık 2.99 dolar olacak. Bu ücretin ülkeden ülkeye değişkenlik göstereceği ve yalnızca dolar kurunu çevirerek hizmet ücretini belirlenmeyeceğini düşünüyoruz.

Twitter ücretli abonelik ücreti sızdırıldı!

Twitter Para Kazanma İmkanı Sunacak

Jane Manchun Wong tarafından ortaya çıkarılan özellik, kullanıcıların profillerinde yer alan bir QR koda tıklayarak alternatif ödeme kanallarını barındırıyor. Bu ödeme kanalları PayPal, Venmo, Patreon, Cash App ve Bandcamp olarak görünüyor.

Bu özellik sayesinde kullanıcılar, istediği herhangi bir kullanıcıya bahşiş olarak ödeme yapabilecek. 5 farklı kanal üzerinden yapılacak ödemeler hakkında daha fazla detay bulunmuyor. Twitter’ın sahibi Jack Dorsey’in Square isimli şirketi tarafından geliştirilen CashApp isimli ödeme kanalı da bu ödeme yöntemleri arasında yer alıyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.