Twitter, tweet görüntülenme sayısını gösteriyor!

tweet görüntülenme sayısı

Twitter, tweet görüntülenme sayısını gösteriyor!

ABONE OL 

Twitter, her geçen gün yeni bir özellik sunmaya devam ediyor. Elon Musk‘ın şirketi satın almasıyla birlikte Twitter’da yeni özellikler ardı ardına duyuruluyor. Bugünden itibaren tweet görüntülenme sayısının kullanıcılara sunulduğu açıklandı.

Tweet Görüntülenme Sayısı Yakın Kullanıcılara Sunuldu

Twitter, tweet’ler üzerinde yeni bir güncelleme daha yaptı. Bilindiği gibi Twitter, platformda paylaşılan videoların görüntülenme sayılarını gösteriyordu. Elon Musk, tweet’ler için de aynı özelliğin sunulacağını açıklamıştı.

Bugünden itibaren tweet görüntülenme sayısı kullanıcılara sunuldu. Tweet’lerin görüntülenme sayısı yalnızca tweet’i paylaşan üyelerin istatistik verilerinde yer alıyordu. Bu özellikle birlikte her kullanıcı başka bir kullanıcının tweet’lerinin ne kadar görüntülendiğini öğrenebilecek.

Twitter, tweet görüntülenme sayısını gösteriyor!

Twitter iPhone ve Android İbarelerini Kaldırdı

Twitter platformunda değişiklikler sürüyor. Herhangi bir kullanıcının bir tweet paylaşmasıyla birlikte tweet’in altında ”Android” veya ”iPhone” ibareleri yer alıyordu. Bu da tweet’in hangi cihazdan paylaşıldığını gösteriyordu.

Ancak birkaç gün öncesinde yeni bir hamle yapıldı ve bu ibareler kaldırıldı. Birçok Twitter kullanıcısı bu özelliğin kaldırılmasına sevinirken bazı Twitter kullanıcıları da eleştirilerde bulundu.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir